StassiTants osutab teenusena ja nõustab järgmisi tegemisi:
  • Asendustreener
  • Projektõpe
  • Laagri korraldamine
  • Tantsuseade
  • Tantsutrupp
  • Ürituse animaator

Asendustreener

Asendustreener tuleb ja asendab Sind või Sinu treenerit konkurentsi ausatel tingimustel. Kliente üle ei võta ja treenitavad on hoitud, haritud ja rõõmsad.

Projektõpe
Projektipõhine tantsuõpe võib olla planeeritud intensiivselt lühiajalisele perioodile või kesta mõned nädalad. Tulemuseks saate liikujate loovuse, motiveeritud suhtumise, ühtsustunde, füüsilise ja vaimse kestvuse, painduvuse, perfomance´i, koreograafia ja/või mõne konkreetse tantsustiili süvitsi õppimise.
Selline tantsuõppe vorm võimaldab olla paindlik tellijate soovide suhtes ning kaasata esinejate õpitud oskusi ja originaalsust.

Laagri korraldamine
Oleme oma tiimiga korraldanud väga palju erineva pikkusega laagreid. Kui soovid tantsutaustaga laagrikasvatajat või erialast nõu laagri korraldamise asjus, siis oled õiges kohas.

Tantsuseade
Tahad teha oma sõpradele üllatust enda etteaste näol tantsijana või soovid koos kolleegidega väikese tantsulise etteaste teha - StassiTants tuleb ja teostab Su unistuse teoks.

Tantsutrupp
Soovid saada esinejaid enda planeeritud üritusele aga ei tea mille järele isutab. Me aitame Sul leida just sellist esinejat, keda Sina soovid.

Ürituse animaator
Sul tuleb üritus ja Sa soovid, et üks osa oleks lõbus, intensiivne koos tantsimine. Meil on lahendus. 30 minutit non-stop tantsimist. Arvad, et väheks jääb, haaa, proovi järele!