Sisekord

Treeningvälimus must või tume: jalas pikad liikumist võimaldavad püksid või retuusid; varbaotsas tavalised libisevad puuvillased sokid; seljas T-särk või trikoo. Pikad juuksed on patsis ning lahtised juukseotsad kinnitatud klambriga.

Kool rendib Õppe läbiviimiseks ruume Haridusameti poolt litsenseeritud ja tantsuliseks stuudio tööks kõigis vajadustes sobivatelt õppeasutustelt ja klubidelt.

Küsimuste või ettepanekute korral pöörduge oma lapse tantsuõpetaja või stuudio kontori poole.

Stassi tantsustuudio ja Teie lapse lasteaed või muu asukoht, kus rendime treeningtegevuseks ruume, on kaks eraldi asutust. Kõik meie tantsuõppega seotud küsimused palume esitada Teie lapse tantsuõpetajale või võtta ühendust Stassi tantsustuudio kontoriga.

Info trennide toimumise graafiku, asukohtade, vaheaegade, uudiste, teadete, kontaktandmete ja stuudio tegemiste kohta jõuab Õpilase esindajani tema poolt stuudioga liitumisel sisestatud e-posti aadressi kaudu ning on üleval stuudio kodulehel www.stassi.ee. Palume alati vastata meie poolt saadetud küsimustele. Meid võib näha ja laikida ka facebook.com/StassiTants, Instagram StassiTants.

Lapsevanemad on oodatud hooaega alustavatesse näidistundidesse, kord kuus toimuvatele miniesinemistele, jõuluesinemisele ning kevadisse lahtisesse tundi. Vahepeal teeme meie tööd ning lapsevanemad pole tundidesse lubatud juhul kui pole eraldi kokkulepet.