REGISTREERUMINE

Registreerumine www.vemi.ee

 

Juhend liitumiseks

Stassi tantsustuudio ja Tallinna Tantsukool kasutavad õpilaste registreerimiseks, haldamiseks ja arvete väljastamiseks VEMI keskkonda.

Läbi antud portaali laekuvad Teieni õppemaksuarved ning samuti jõuab info tuludeklareerimise kohta Maksu- ja Tolliametisse ning Eesti Haridus- ja InfoSüsteemi (EHIS).

Lisaks arvete laekumisele saate lapsevanemana jälgida lapse kohalkäimist treeningutel – uuendus toimub nädalaselt.

Kursustele registreerimise juhend:

1. Olles VEMI leheküljel, tuleb alustuseks lapsevanemal end registreerida kasutajaks. (Kui olete juba kasutaja, vaadake alates punktist nr 5.)

2. Olles täitnud kõik vajalikud väljad ja vajutades nuppu “Registreeri”, saadetakse automaatselt Teile e-postile kinnitav kiri, millega saate oma konto aktiveerida.

3. Olles aktiveerinud enda konto, saadetakse Teile uus kiri, mis sisaldab salasõna, millega Te saate siseneda VEMI keskkonda. Salasõna võite muuta enda jaoks meeldejäävamaks olles juba keskkonnas sees.

4. Sisenedes VEMI keskkonda, peate täitma veel mõned vajalikud väljad ja need kinnitama. Järgmisena saate lisada enda lapse (laste) andmed ning ka need kinnitada.

5. Selleks, et sõlmida leping, tuleb klikata alajaotusele “Minu lepingud”. Otsingu kasti tuleb hakata kirjutama Stassi tantsustuudio või Tallinna Tantsukooli nime ning klikata otsingu poolt pakutaval MTÜ Tallinna Tantsukoolil. Seejärel saate tutvuda lepingu tekstiga ja selle läbi vaadanuna vajutada nuppu “Nõustun tingimustega ja liitun”.

6. Seejärel liikuge tagasi sakki “Minu andmed”, kus on tekkinud lapse andmete taha valikud: treeningrühm ning rühm LA/s. Treeningrühm on see lasteaed või saali aadress, kus teie laps trennis käib ning lisaks õppeaasta 2017-18. Rühm lasteaias on see rühm, kus teie laps igapäevaselt käib. Valige sobiv.

7. Kontrollige andmed üle ning vajutage nuppu “Uuenda andmeid”.

8. Rohkem kui ühe lapse lisamine pole raske. Pärast ühe lapse sisestamist, on Teil võimalik kohe uus sisestada registreeritud lapse alla tekkivasse välja.

9. Teie laps on registreeritud, kohtumiseni tantsutundides.

Alustage registreerimist www.vemi.ee