Stassi Suvelaager 2008
 
 
 
 
SIGATÜÜKA TANTSUKOOL 2008


L. 16. august - R. 22. august 2008 toimus võlukunsti väel terve tantsuline õppeaasta Sigatüüka Tantsukoolis.

Täpne asukoht on siiski Käsmu Lainela puhkeküla, kus me mahutasime sõõlamskübara abiga (kübar, mis täpselt teab, milline õpilane mingisse majakesse kõige paremini sobib) õpilased kolme majja Hufflepuff, Ravenclaw ja Gryffindor. Slyterini maja oli “renoveerimisel” ;)
ASUKOHT: http://www.lainela.ee/index.php?page=106


MAJADEST:
Üle tuhande aasta tagasi – täpne daatum on ebaselge – asutasid Sigatüüka neli kõige suuremat nõida ja võlurit. Kooli neli maja on nende järgi nimed saanud: Gordic Griffindor, Helga Hufflepuff, Rowena Ravenclaw ja Salzar Slyterin.

Majakestes elati kuni seitsme voodikohaga tubades. Loomulikult olid majakestes tualetid, pesuruumid ning köök võlujookide valmistamiseks. Kooli professorid ja vaimud jagasid kõige puhtamatele tubadele punkte.

Õppeaastal 2008 sai kõige rohkem punkte Rawenclaw maja, mille eest said maja elanikud preemia.

ÕPPEST:
Sigatüüka tantsuõpingud toimusid peamiselt värskes õhus erinevatel Sigatüüka õppeplatsidel ja Sigatüüka tantsusaalides..
Sigatüüka Tantsukooli õppeaasta jooksul õpiti parimatelt tantsunõidadelt ja -võluritelt klassikalist tantsu, tribalit, kõhutantsu, hip-hoppi ja moondamistantsu tehnikat ning viidi läbi nii praktilisi kui ka suulisi teadmiste kontrolle ja lendamise praktikum. Õppeaasta lõpus väljastati kõigile õpilastele Sigatüüka Tantsukooli tunnistus.

Sigatüüka tantsuõpilasteks olid õppeaastal 2008 6 kuni 11 aastased poisid ja tüdrukud..

Vabal ajal mängiti lendluudpalli, tehti omaloomingu kontserte, Sigtüüka Talendijahti, Sigatüüka teatrit, valiti Sigatüüka kooli parimaid tegelasi, lennutati öökullidega teateid koju, käidi saunas ja meres. Loomulikult söödi-joodi maitsvaid võlutoite, saadi diplomeid ja auhindu ja magati maagilist und.

Kohtumiseni uuel õppeaastal (2009 suvel),
Sigatüüka Tantsukoooli direktriss
Igasuguste Asjade Väljamõtlemise professor ja kassikalise tantsukunsti peanõid Anastassia Shois
TEL 666 16 46
KIRJAKAST: info@stassi.ee
 
Stassi Suvelaager 2008
 
 
  ST Dance OÜ | Koidula 10, Tallinn 10125 | Tel. 6 661 646 | info@stassi.ee  ja info@tantsukool.eu