Stassi Suvelaager 2010
 
 
 
  Stassi Suvelaager 2010
Varasemad laagrid
 
Stassi suvelaager on põnev ja arendav võimalus suvise vaba aja veetmiseks. Oluline on teada, et selles laagris kulgeb aeg läbi tantsu. Laagris käivad nii tantsuga tegelevad lapsed kui ka tantsuga esmakordselt kokku puutujad. Tegevust jagub kõigile. Igal aastal on laager seotud teatud teemaga.
 

2010 "Enteltentel"

Laager 2010 “EntelTentel” toimus Vana-Vigalas kahe erineva vahetusega. Eriliselt palav suvi. Esimese vahetusega tõusime kell 6:00, et natukenegi jahedust nautida. Märksõna „siesta“ 11:00 – 16:30 tähendas, et istusime varjus, jalutasime metsas ja ujusime vanniveesoojas Konuvere jões. Palavuse eest sai peitu pugeda mõisa fuajeesse, mis oli ainuke jahe koht. Pilvitu ja vihmatu kolmekümne kahe soojapügalaga nädal lõppes siiski suurepärase kontserdiga. Teise vahetusega saabus kaua oodatud vihm. Jahedama ilma tõttu tuli ka eelmisest pikem kontsert.

 

2009 "Töö ja Talent"

Laager 2009 “Töö ja Talent” toimus Vana-Vigalas kahe erineva vahetusega. Hommikujooga kasteses murus, lõunapaus Konuvere jões ja selle kallastel, päeval treeningud. Tööd tegime korrastades mõisaparki ja von Uexküllide kalmistut. Talente nautisime õhtustel üritustel, kus lapsed näitasid kõike mida päeva jooksul omandanud, loonud või meisterdanud. Laagrid lõppesid etteastega nii kalmistul kui ka Vana-Vigala laululaval. Teise vahetuse lõpuks valmis kolmeosaline tantsuetendus “Vigala lood”.

 

2008 "Sigatüüka Tantsukool" vt. Galeriid

Laager 2008 “Sigatüüka Tantsukool” leidis aset Käsmus. Kooli õppekava sisaldas erinevaid tantsuvõlukunste. Sigatüüka Tantsukooli õppeaasta jooksul õpiti parimatelt tantsunõidadelt ja -võluritelt klassikalist tantsu, tribalit, kõhutantsu, hip-hoppi ja moondamistantsu tehnikat ning viidi läbi nii praktilisi kui ka suulisi teadmiste kontrolle ja lendamise praktikum. Lõpuballil õppeaasta lõpus väljastati kõigile õpilastele Sigatüüka Tantsukooli tunnistus.

 

2007 "Pähklipureja"

Laager 2007 “Pähklipureja” tekitas imelise võimaluse pidada keset suve jõule. Lapsed esitasid tuntud balleti “Pähklipureja” omanäolise versiooni ja valmistasid vanematele piparkooke. Loomulikult külastasid meid öösiti salaja päkapikud. Toimumiskoht – Võsu.

 

2006 “Tantsul on 1000 nägu"

Laager 2006 “Tantsul on 1000 nägu” tutvustas lastele erinevaid tantsustiile. Laagri toimumise koht oli Võsu. Laagri lõpuks valmis tunniajane kontsert erinevatest tantsudest, luulest, lauludest, flöödi muusikast ja õpetajate etteastest.

 

 

 

 
 
 
Tallinna Tantsukool MTÜ | Narva mnt. 86, Tallinn 10127 | Tel. 6 661 646 | info@stassi.ee  ja info@tantsukool.eu